Fizyoterapist nedir?

Fizyoterapistler üniversite eğitimlidir ve yaralanma teşhisi, yaralanma tedavisi, egzersiz reçetesi, yaralanmayı önleme, rehabilitasyon ve diğer birçok spor, sağlık ve zindelik alanlarında uzmandır.

Ne getirmem gerekiyor?

Önceki tıbbi veya cerrahi geçmişinizi sağlamaya hazır olun. Bunlara sahipseniz ve ilgiliyse, tarama / MRI raporları ve ilaç listesi getirin. Yanınızda şort ve tişört getirebilirsiniz.

Kaç ziyarete ihtiyacım olacak?

Tedavi sayısı soruna ve kişiye göre değişecektir. Kapsamlı bir değerlendirmeden sonra, fizyoterapist rehabilitasyon süreci için tedavi planını tartışacaktır.

Randevuma ne giymeliyim?

Ayaklarınızı tedavi edersek sizden soyunmanız istenmez ancak omurganızı tedavi edersek o kadar rahat ve mütevazı bir iç çamaşırı olursunuz hatta bir çift şort bile uygun olur.

Nasıl randevu alınır?

Telefonla (+90 392 816 11 61) iletişime geçebilir veya iletişim sayfasının altındaki formu kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, tercih ettiğimiz yöntem olan hızlı ve kolay çevrimiçi rezervasyon sayfasını kullanın.

Bir doktor tarafından sevk edilmek zorunda mıyım?

Hayır, fizyoterapistler bir doktora sevk etmeden değerlendirip tedavi edebilirler. Bununla birlikte, çoğu sağlık sigortası, ücretlerin karşılanması için yetki vermeden önce bir doktorun sevk edilmesini ister, bazıları yalnızca bir telefon görüşmesi gerektirir.

Tedavi süresi, teşhisinize, bozukluklarınızın ciddiyetine, geçmiş tıbbi geçmişinize ve diğer faktörlere bağlıdır. İlerlemenizi değerlendirmek için yeniden değerlendirmeler yapılacak ve terapistiniz, terapi hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için doktorunuzla iletişim kuracaktır.

Hastayı çok çeşitli koşullar ve teşhisler için görüyor ve tedavi ediyoruz.  Hastaları gördüğümüz hastalıkların ve teşhislerin kapsamlı bir listesi için lütfen Hizmetlerimizi ziyaret edin.

7/24'da Fizik Tedavi, ortopedi, spor, el terapisi, manuel terapi ve pedorthics alanlarında ileri düzey sertifikalar almış ve bu sertifikaları almış personelde 20 fiziksel ve mesleki terapiste sahip olmaktan gurur duymaktadır.

Ayakta fizik tedavi hizmetlerinin planınız kapsamında olup olmadığını belirlemek için sağlık sigortanızla görüşeceğiz. Sigorta kapsamınızı onaylamanızı tavsiye ederiz.

Yönetim ofisimizi +90 392 816 11 61 numaralı telefondan da arayabilirsiniz.

Bize Soru Sor

Randevu Al